Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz
Aaron Russo
Hollywoodský režisér a tvůrce dokumentárních filmů Aaron Russo podrobně popisuje šokující přiznání Nicka Rockefellera, který mu osobně pověděl, že konečným cílem elity je vytvořit mikročipovanou populaci a že válka proti terorismu je podvod. Rockefeller totiž předpověděl “událosť“, která uvede do pohybu invaze do Iráku a Afgánistanu a to 11 měsíců před 9/11.
Rockefeller prozradil Russovi i to, že nadace jeho rodiny vytvořila a financovala ženské liberální hnutí, za účelem zničení rodiny a že snížení populace je základním cílem světové elity.
Russa pravděpodobně nejvíce proslavil jím režírovaný film Trading Places, s Eddie Murphym, středem pozornosti se však v poslední době stal díky jeho dokumentánímu filmu America from Freedom to Fascism, ve kterém odhaluje zločinecký a ziskuchtivý systém Federální rezervy. I přes jeho probíhající těžký boj s rakovinou si našel čas na rozhovor s moderátorem rádia a společníkem v natáčení dokumentárních filmů, Alexem Jonesem, ve kterém odhalil šokující zprávu o tom, co mu Rockefeller řekl o směru, kterým je svět globálnou elitou řízen.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "4275"
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one